Zarastené schodisko

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Odkaz pre starostu, 01. júla 2015

Poprosil by som o orezanie a vyčistenie schodiska smerom na sídlisko Vŕšok. Je už dosť zarastené.

01. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Váš podnet bol nahlásený Správe majetku mesta Myjava, ktorá v najbližších dňoch vykoná nápravu.

Tomáš Marek, Mestský úrad Myjava
01. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Dnes popoludní by už mal byť porast okolo schodiska ostrihaný.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
03. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Schodisko medzi Partizánskou a Pažického ulicou je už od stredy 1. 7. upravené a porast ostrihaný.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.