Nepohrabané lístie z jesene 2016 na SNP

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Frantisek, 21. marca 2017

Nepohrabane listie z jesene 2016 a mame marec 2017.

22. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Váš podnet bol odovzdaný na Správu majetku mesta Myjava, aby urobila nápravu v rámci čistenia ulíc po zimnej údržbe.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
21. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ospravedlňujem sa za neskoršiu reakciu, ale lístie bolo na Ul. SNP pohrabané a odvezené.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
21. apríl 2017

Frantisek

Ďakujem veľmi pekne.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.