Schody v zlom stave Hurbanova ulica

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Andrea, 19. marca 2017

Schody v nevyhovujucom stave sa nachadzaju na Hurbanovej ulici pri bytovke cislo 5 ( oproti byvalej slovenskej sporitelni).Nakolko je tato lokalita frekventovana a byva v nej vela starsich obcanov a deti,na tychto schodoch hrozi nebezpecenstvo padu.Su v dezolatnom stavea rozpadajuce sa.Po zime este viac.

20. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujeme Vám za podnet. Presne o týchto schodoch sme hovorili na porade ešte minulý týždeň. Správa majetku mesta Myjava dostala za úlohu, keď ukončí jarné práce s čistením ulíc, orezmi a prípravou detských ihrísk, aby tieto i ďalšie schody opravila a doplnila k nim podľa možnosti aj zábradlie.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.