Parkovanie ul.1.mája

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Branislav Kormaník, 05. februára 2017

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na bezohľadné parkovanie pred vchodom do bytového domu na ulici 1.mája 46, v ktorom bývajú aj starší a ťažšie mobilní občania, ktorí musia tieto autá obchádzať. Myslím, že takéto obmedzenie by komplikovalo aj prípadný zásah záchranných zložiek. Podobným problémom je aj parkovanie pri priľahlých garážiach, kde odstavené autá znemožňujú bezpečný výjazd, resp.vjazd do garáže. Mestská polícia na upozornenia reagovala konštatovaním, že problémy s parkovaním sú všade.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

06. február 2017 Odpoveď

Dobrý deň želám!

Ďakujem za podnet. Preposlal som ho vedeniu mesta i kolegom z Oddelenia výstavby a živ. prostredia. Budem zisťovať, či a ako sa to dá riešiť.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

15. február 2017 Odpoveď

Dobrý deň želám!

Na pondelkovej porade sa tento podnet preberal. Po zimnom období bude do priestorov pred vchodom doplnené dopravené značenie (šrafovanie) obmedzujúce parkovanie motorových vozidiel v podchode, na základe ktorého bude môcť aj mestská polícia takto odstavené autá riešiť.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Branislav Kormaník: Dobrý deň, ďakujem za odpoveď a ešte by som poprosil aj o riešenie parkovania pri priľahlých garážiach (pri vchode 1.mája 44), aby ich mohli majitelia bez obmedzovania vjazdu. resp. výjazdu užívať.
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.