Odlomený kus stromu

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený
meno
Peter Pribiš 29. marca 2016

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na odlomený kus stromu pri cestičke vedúcej z mesta k židovskému cintorínu (hneď pri garážach). Vyzerá to už na spadnutie. Ďakujem.

29. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujem za podnet. Postúpil som ho na Oddelenie výstavby a životného prostredia na riešenie.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď, no zlomený strom bol o pár dní po Vašom nahlásení odstránený.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania