Upchatý odtokový kanál

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

V riešení

Zaslal: Lubos Durec, 24. mája 2017

Dobrý deň, chcel by som nahlásiť problém s upchaným odtokovým kanálom vo dvore na nám.M.R.Štefánika pri obytnom dome 600. Dakujem

25. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Nahlásili sme to Správe majetku mesta Myjava, ktorá od včera po intenzívnej búrke postupne čistí upchaté a zanesené kanalizačné vpuste v jednotlivých lokalitách.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
25. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Podľa informácii zo Správy majetku mesta Myjava bol predmetný kanál, jeho upchatá vpusť, včera popoludní vyčistený.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
08. jún 2017

Lubos Durec

Dobry den pan Hrin,

po utorkovom lejaku som zistil, ze uvedeny odtokovy kanal nie je a ani nebol vycisteny, vid prilozena fotografia zo stredy rana.
08. jún 2017

Lubos

09. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Ďakujem za informáciu. Mrzí ma to, mal som nahlásené, že je to v poriadku. Vašu aktualizáciu hneď posielam na Správu majetku mesta Myjava.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.