Nefunkčné pouličné osvetlenie na ulici Žaboškreky.

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený

Zaslal: Jana, 21. septembra 2018

Už od jari je porucha verejného osvetlenia na ulici Žaboškreky, polovica ulice nie je osvetlená. Už viackrát sme poruchu nahlásili firme Brantner, prišli pozrieť, sľúbili nápravu ale stále sa nič nedeje.

24. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Máte pravdu. Naposledy sme práve túto poruchu nahlasovali minulý týždeň. Podľa aktuálnych informácii bude pre úplné odstránenie poruchy potrebné vybudovať novú prípojku v tomto území, ale pracovníci vedia zabezpečiť aj dočasné riešenie, aby osvetlenie fungovalo. Idem to znova pripomenúť.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava
30. september 2018

Jana

Dobrý deň pán Hrin, vaša pripomienka zabrala, svetlo na ulici Žaboškreky už sieti. Ďakujem za vybavenie.
01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň želám!

Takže osvetlenie je už od konca minulého týždňa funkčné. Ale ako čítam, už ste si to stihli všimnúť aj sami, samozrejme. :) Tak nech len slúži bez poruchy čo najdlhšie.

Marek Hrin, Mestský úrad Myjava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.