Mýtna-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mýtna

Vyriešený

Podchod - neporiadok

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za Váš podnet,

pracovníci obecného úradu to čo najskôr vyčistia, poriadia.

s pozdravom

Obec Mýtna

jurík
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

čisté

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.