Nábrežie-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
Katarína Bačíková 21. apríla 2021

Je poškodené lano na spúšťanie pre deti, viď. foto

25. apríl 2021

Juraj Gerek

Nábrežie-detské ihrisko-poškodené

poškodená skĺznica na detskom ihrisku na nábreží
27. apríl 2021

B. K.

Dobrý deň, je oprava v kompetencii mesta alebo na aký úrad sa treba obrátiť?
08. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lano na dráhu je objednané, čakáme len na dodanie a montáž, ďakujeme za podnet.

Ing. Dušan Jendrašík, prednosta MsÚ
23. máj 2021

Juraj

Poškodené detske ihrisko na nábreží

Poškodené detske ihrisko na nábreží. Treba to odstranit, kým sa na tom niekto nezrani. Ďakujem
23. máj 2021

Juraj

Ti fakt trva mesiac objednanie a dorucenie lana. Mozete to prosim Vas dat dole, lebo je to fakt nebezpečné. Dakujem.
23. máj 2021

Juraj

Oprava* predošlého komentu. To fakt trva mesiac objednanie lana a montáž? Je to nejake špeciálne lano? Lebo toto, myslim, ze je z minuleho roku a snad ma nejaku zaruku, alebo je tam už dlhšie. Ďakujem
17. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je to opravené a funkčné. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.