Severná-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení

Detské pieskovisko na Veternej ulici, radi by sme uvítali piesok v pieskovisku a pokosené plochy na ihrisku. Ďakujem

11. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na bezpečnosť a hygienické nároky detských ihrísk sa toto konkrétne pieskovisko v budúcnosti neplánuje obnoviť. Ďakujeme za podnet. S pozdravom Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
trávnaté plochy sa aktuálne kosia práve na sídlisku Brehy.
S pozdravom Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
14. jún 2019

Michal Humsu

Myslim ze prave koli bezpecnosti je potrebne aby sa tie pieskoviska dali do poriadku ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania