Severná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení

Dobrý deň prajem. Môže sa niekto z nášho mesta zdvihnúť zo stoličky a ísť osobne pozrieť ako si TS robia svoju robotu? takto pokosené trávniky sú čistá hrôza! Vynechané plochy v strede luky ( pozor neboli tam žiadne auta a ani iné prekážky ) následne hneď za cestou to isté......... pri bytovke boli 4 dni ponechané polámané hrable od TS.... toto je úroveň....

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Tráva na obrázku bola pokosená a miesta, ktoré sa nedajú pokosiť pojazdovou kosačkou kosíme ručnou. Z dôvodu zaparkovaného auta pred bytovkou na ulici Veterná nemohli kosci pokosiť vami zdokumentovanú plochu. Pracovníci TS pristupujú k práci zodpovedne a nakoľko môže dôjsť k škodovej udalosti a poškodeniu vozidla toto miesto vynechali. Pracovníci TS tiež zabezpečujú aj zber komunálneho a separovaného odpadu v priebehu týždňa. Kosíme za priaznivého počasia. Jún je veľmi daždivý a preto je náročnejšie udržať trávnaté plochy ku spokojnosti občanom. Hrable, ktoré uvádzate v podnete nie sú majetkom TS nakoľko skladový počet nám sedí. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.