Sládkovičova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
B. K. 14. júla 2021

Chodník medzi ulicami Sládkovičova a Janka Kráľa (popri záhradkách) nebol tento rok ešte vôbec pokosený. Pomaly sa tadiaľ nedá prechádzať. Chcem upozorniť mesto aby sa o danú lokalitu postaralo a chcem poprosiť aj o následné odstránenie pokosenej trávy. Ďakujem.

15. júl 2021

František Bakoš

nemusime vsetko kosit............treba nachat aj pre vcielky........a trava udrzuje vlhkost...nechceme sterilne miesto...ani mesto.....
19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Tráva je pokosená. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania