Severná-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

V riešení

Rúra, nebezpečná, môžu si zlomiť nohu

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pre riešenie problému kontaktujte MsÚ Námestovo, keďže vlastníkom pozemku je mesto Námestovo.
Za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
13. júl 2019

Juraj Gerek

Dobrý deň, ja som dal podnet, táto aplikácia slúži na to aby samospráva kontaktovala kompetentné osoby, úrady.
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rúra bola po vandalizme opravená. Ďakujeme za podnet

Technické služby mesta Námestovo
26. júl 2020

Juraj Gerek

nevyriešené
26. júl 2020

Juraj Gerek

nič nebolo vyriešené.....
26. júl 2020

Juraj Gerek

problém vôbec nebol vyriešený..... predpokladám že nikto z pracovníkov TSNO to neskontroloval predtým ako podnet označili za vyriešený!
27. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania