Zvolenská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Radovan Paulíny 09. júna 2022

Zvolenská 18,schody vedľa paneláku sú síce nové, ale chýba chodník nový. Je to veľmi nebezpečné, najmä za daždivého počasia. Poprosím o veľmi skorú nápravu, nakoľko je to život ohrozujúce..

26. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
27. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Predmetný chodník bude po dokončení výmeny teplovodov na Dieloch uvedený do pôvodného stavu firmou, ktorá zabezpečuje výmenu teplovodov.

SMS Koprda

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania