Záhradná-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
rado b. 25. júla 2022

Na betónke z Dlhej popri AX je vyhodených niekoľko vriec, s asi stavebným odpadom. Niekto naložil doma a vyhodil len tak pri ceste, pekne mimo ľudí. Aj keď cesta ide okolo "Agráča" smerom k NKSke, kde je zberný dvor a tam sa to dalo v pohode vyhodiť a nezaťažovať životné prostredie.

25. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný s požiadavkou o riešenie Odboru Životné prostredie .
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
04. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme zaevidovali a budeme ho riešiť v najbližšom možnom termíne.

Mgr. Martin Pavelka, Odbor ŽP, Mestský úrad NITRA
04. september 2022

Odpoveď samosprávy

odpad bol odstránený.

Mgr. Martin Pavelka, Odbor ŽP, Mestský úrad Nitra
05. september 2022

rado b.

Ďakujem. Ktovie koľko nám to na tomto mieste - popri dlhom plote okolo areálu AX vydrží... zvyklo sa to tu opakovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania