Prerastené kríky Piešťanská ul.

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 11. októbra 2016

Prerastené kríky do cesty na Piešťanskej ulici.

19. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dreviny na Piešťanskej ul.boli orezané v 42.týždni. Komunikácia je priechodná. Hlbší rez na okraj komunikácie zabezpečíme vo vegetačnom období 2017.

Vencelová sMS msU Nitra

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.