Jedlíkova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Igor Drotár 11. februára 2019

Jedlíkova 23-17 chodník poškodený, prepadávajúci sa, životu nebezpečný. Toto treba vyhodnotiť ako havarijný stav, dnes 8.2.2019 stal na uvedenom mieste vážny úraz. Chodník pre ZTP a kočíky nepriechodný!!!!!

13. február 2019

Odpoveď samosprávy

OKČaŽP-SMS v zimnom období vykonáva zimnú údržbu na základe schváleného „Operačného plánu zimnej údržby miestnych komunikácií a chodníkov na území mesta Nitry na obdobie zimnej sezóny 2018 – 2019“.
Po skončení zimnej údržby 2018/2019 zaradíme lokálnu opravu chodníka do zoznamu „Opráv MK a chodníkov na rok 2019“.
Odstraňovanie nahlásených a zistených závad prebieha podľa dôležitosti, pokiaľ to poveternostné podmienky dovolia a dodávateľ asfaltovej zmesi bude vyrábať asfaltovú zmes. Veríme, že sa nám podarí podstatnú časť vyriešiť k spokojnosti všetkých užívateľov MK a chodníkov.


OKČ-ŽP
13. február 2019

Igor Drotár

Ďakujem, ale úraz sa nestal z dôvodu nedostatočnej údržby, ale z havarijného stavu, tak ako to je na foto ( dlažobná kocka, prepadlina).
18. november 2019

Jana

Igor, mohli by ste aktualizovať podnet? Ďakujem.
19. november 2019

Igor Drotár

Pani Jana, som oznamovateľ problému havarijného stavu chodníka na Jedlíkovej ulici. Suseda tam dva krát spadla, zlomila si nos, .....Vtedy som to oznamoval , cca február - marec 19.... Neskôr som zistil,že som to asi striktne definoval medzi 23-21, čo bolo zlé. Prišli majstri, vyrezali, prišli majstri čo liali asfalt. Po upozornení že by bolo ešte urobiť ...., tak oni zalievajú len to čo bolo vyrezané. Z foto je zrejme o čo ide. Ak máte záujem som ochotný na osobnom stretnutí vysvetliť o čo ide , ale mám pocit .......
20. november 2019

Igor Drotár

Ešte obrázky.
21. november 2019

Igor Drotár

Nepodarilo sa mi pridať ďalšie fotky. Je potrebné si to pozrieť na mieste. A ešte k tomu ako urobili asfalt. Naliaty zle, na dvakrát, nerovnosť. Bez zakončenia, až do trávy.Jedno oko plače, že ako hrozne urobené, druhé sa teší, že ako tak opravili časť chodníka. (Inak to platí aj pre celú Golianovu). Ja by som takú prácu neprevzal. Každý sa opýtajte, že keby vám to robili doma na dvore, a mali by ste za to zaplatiť?! Príďte sa pozrieť.
22. november 2019

Igor Drotár

To naozaj - vyriešený ?!?!
23. november 2019

A.

@Igor - ak to neurobili správne, otvorte podnet opätovne ako novy. Casto si ulahcuju pracu tym, ze nahlasia nieco ako vyriesene a dufaju, ze to ludia nechaju tak
11. december 2019

Igor Drotár

Opätovne otvorený problém - konečne sa na to niekto zodpovedný pozrite.
19. december 2019

Igor Drotár

Alebo zodpovední?
15. január 2020

Igor Drotár

Skoro mesiac a zodpovední niekde čušia a čakajú ba riešia nejaké celomestské problémy ....
07. máj 2020

Igor Drotár

Vďaka p. Obertášovi oprava realizovaná. 11.2.2019 - 6.5.2020. Celkom fajn, hlavne že to je.
Ďakujem za obyvateľov Jedlíkovej aj Petzwalovej, a nakoniec - Nitry.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania