Murániho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 24. marca 2019

Požiadam o vyčistenie plochy za kotolňou pod Murániho ulicou. Uvedená plocha nie je vykosená, sú na nej odpadky a vysoká vyschnutá tráva.

11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet bude vyriešený aktivačnými pracovníkmi, ktorí vyzbierajú odpad a stredisko mestských služieb pokosí.
S pozdravom

OKČ-ŽP
06. máj 2019

Michal

už sa v okolí kosilo, no predmetná časť vykosená nebola.
21. máj 2019

Michal

vykosenie, ako bolo prisľúbené neprebehlo
07. august 2019

Michal

bez zmeny. bude to niekedy vykosenie a vyčistené?
06. september 2019

Michal

nevyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania