Dlhá-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Prosím opraviť výtlk okolo kanálového poklopu v strede cesty na parkovisku za zastávkou Ďurčanského v smere do mesta. Ďakujem

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie ZsVs.


S pozdravom

OKČ-ŽP
02. august 2019

Maťo NR

Dobrý deň, nemali ste to náhodou odstúpiť stredisku mestských služieb? Lebo kanálový poklop je v poriadku, asfalt sa rozpadáva. Ďakujem.
09. jún 2020

Maťo NR

Tento výtlk je už opravený. Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.