Hviezdoslavova trieda-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Ivan Janček 22. augusta 2019

Dobrý deň, prosím vás o očistenie chodníka od buriny. V celom úseku ako bol postavený.

23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb .

S pozdravom

OKČ-ŽP
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet vyriešený aktivačnými pracovníkmi.

S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania