Štúrova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jana 20. októbra 2019

Dobrý deň,

prosím o presunutie koša bližšie k chodníku, aby sme nemuseli k nemu chodiť cez trávu.

21. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet poslaný na riešenie stredisku mestských služieb.

S pozdravom

OKČ-ŽP
21. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň


podnet zaradený do plánu údržby mestského mobiliáru.

S pozdravom

OKČ-ŽP stredisko mestských služieb
30. október 2019

Jana

Ďakujem za presunutie koša.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.