Jarocká-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Dobrý deň, náhľasujem že krajnicapri ceste je neudrziavana, kanál pri krajnici je upchaty a po vidatnych dažďoch býva každoročne vyplavený podchod pod diaľnicou. Prosím aktuálne o vyčistenie ako aj zabezpečenie pravidelnej kontroly a údržby.

08. jún 2020

mano manaj

Situácia odvodnovacieho kanála až po autobusovú zastávku spoj 11
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet ktorý som preposlala na riešenie Regionálnej správe a údržbe ciest Nitra.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
RSÚC Nitra momentálne rokuje s Ministerstvo dopravy SR o zabezpečení údržby podjazdu do času, kým tento úsek cesty neprejde do vlastníctva NSK a správy RSÚC Nitra a.s.
Prajem vám pekný deň.
JUDr. Miroslav Šimala, PhD.
vedúci strediska Nitra

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
17. november 2020

Jana

Dobrý deň, s akým výsledkom dopadlo rokovanie? Vieme odpoveď?
18. november 2020

mano manaj

Dobrý deň, zatiaľ takto...
31. júl 2021

mano manaj

Nemôže to vyčistiť Roman Kvasnička?!, keď už ste mu to všetko okolo predali.
31. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
03. august 2021

mano manaj

Ďakujem
09. september 2022

Jana

V akom stave je tento podnet?
09. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Lucia Lopúchová
Odkaz pre starostu
[email protected]
13. september 2022

mano manaj

Stav 13.9.2022

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania