Skladka smeti na Nitrianskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: erika, 16. marca 2015

Skladka v trojuholniku skoro oproti Boto Enviro sa pomalicky rozrasta...

17. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 06578 a postúpený na Odbor komunálnych služieb - Referát odpadového hospodárstva. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.

Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
08. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 1. 4. 2015 bola odstránená nelegálna skládka komunálneho odpadu na Nitrianskej ul. pri Tescu.


Ing. Baranovičová
Odbor komunálnych služieb - Referát odpadového hospodárstva

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.