Nitrianska ulica, odvoz rastlinného materiálu, čistenie chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 09. júla 2018

Dobrý deň, na Nitrianskej ulici, pred križovatkou s Jesenského ulicou, bol nepriechodný chodník. Kríky som ostrihal a chodník vyčistil. Materiál z ostrihaných kríkov a z čistenia chodníka som nechal uložený na kope na okraji cesty (foto č.4). Všetok odpad tvorí len rastlinný materiál, smeti (plasty, obaly, sklo) som odviezol. Prosím vás o odvoz odpadového mateiálu. Ďakujem, MV

16. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň odpad bol odvezený v piatok pracovníkmi Novovitalu

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania