Jamy na parkovisku na ulici Bernolákové námestie 1,2,3

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Viktória, 24. mája 2015

Na parkovisku na ulici Bernolákovo námestie sú obrovské jamy, ktoré sťažujú ľuďom parkovanie. Plnia sa dažďovou vodou a keď prejde auto po nej ošpliecha okolie (mňa aspoň už dvakrát ošpliechalo). A niektoré jamy sú až tak hlboké, že autá do nich zapadnú.

27. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 37536 a postúpený na Odbor komunálnych služieb. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.

Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
16. jún 2015

Viktória

Jamy boli zasypané.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.