Znečistené chodníky a čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Marián Polák, 09. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Znečistené chodníky a čierne skládky na chodníkoch a v poraste medzi železničnou traťou a rybníkmi za troma mostami. Ide o viacero miest, zrejme práca bezdomovcov, ktorý sa tam často pohybujú. Vôbec by nezaškodilo ak by sa mestská polícia 2-3 krát denne prešla a videla čo sa tam deje

09. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Polák,
ďakujeme za Váš podnet. Týmto podnetom sa už zaoberá Odbor komunálnych služieb, nakoľko bol zaslaný pani Zdenkou, 4. marca 2016. Odbor komunálnych služieb zabezpečí vyčistenie týchto priestranstiev a upovedomíme aj MsP v súvislosti s hliadkou okolia. O priebehu podnetu Vás budeme informovať.
S pozdravom

Nikoleta Makaiova
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
17. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na základe podnetu bola v dňoch 11.3. a 16.3. 2016 vyčistená lokalita Sihoť pri železničnom moste aktivačnými pracovníkmi.

S pozdravom

Tóthová Eva
odbor komunálnych služieb

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.