Neporiadok na detskom ihrisku Rak

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Ela, 22. júla 2017

Dobry den, chcela by som touto cestou poprosit a vycistenie ihriska od odpadkov, vyzera to tam ako na smetisku. Dakujem

26. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň toto ihrisko bolo kompletne upratané 10.7.2017. https://www.odkazprestarostu.sk/nove-zamky/podnety/41745/detske-ihrisko-p-blahu-za-ajaxom. Upratovanie detských ihrísk prebieha v týždenných intervaloch.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.