Elektrická rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Zdenek Kresan, 14. septembra 2017

Od 12.7.2017 leží tento rozvádzač len tak.

11. október 2017

Zdenek Kresan

Asi nikomu nepatri. Ale pozemok, na ktorom leží asi áno.
02. marec 2018

Zdenek Kresan

Skriňa je už opravená. Aj keď bol podnet neriešený, predsa ho niekto vyriešil. :)
Ďakujem.
02. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu, status bol upravený.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.