Komárňanská cesta - poškodená autobusová zastávka.

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Martin Vyžinkár, 15. augusta 2018

Nedávno osadená autobusová zastávka je poškodená. Netrvalo to dlho, ale raz to muselo prísť - zastavka je rozbitá a skrivená. Dôvod: parkovisko kamiónov na chodníku, bez ohľadu na dopravné značenie, priechod pre chodcov, pohyb chodcov. Príde niekedy k riešeniu na Komárňanskej ceste pre Colným úradom?

21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.