Drevárska - zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

Poprosim pokisit aspon chodnik ked na zelen nie jecas!!
dakujem

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.

Referent vzťahov s verejnosťou
23. júl 2019

Juro

Po pokoseni zeleneho pasu od zeleznice vid. vizitka pouzivatelov komunikacie.. Katastrofa
25. september 2019

Juro

chodnik pokoseny a uz pochodzny.. aj odpadky vyzbierali..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania