Dona Sandtnera-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Monika 18. septembra 2019

Už viac ako mesiac nefunkčné VO naľavo pri vchode na dona Sandtnera 29. VO je v správe spoločnosti TKB BUILDING s.r.o., ktorá ani po viacerých urgenciách nie je schopná poruchu odstrániť.

18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vašim podnetom sa budeme zaoberať.

Referent vzťahov s verejnosťou
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nižšie zasielame informáciu od vlastníka a správcu predmetného verejného osvetlenia - TKB BUILDING s.r.o.
"závadu evidujeme, uplatnili sme si záručnú opravu u subdodávateľa. Odhadujeme, že do 7 dní by mala byť závada odstránená."
Kedy? 39. kal. týždeň

MsÚ PK, oddelenie výstavby a životného prostredia
01. október 2019

Monika

Porucha už bola odstránená 26.9.2019
06. november 2019

Monika

Verejné osvetlenie pri vchode Dona Sandtnera 29 vydržalo funkčné len asi 5 týždňov a už opäť nefunguje.

Predchádzajúci podnet ID 78490:
https://www.odkazprestarostu.sk/pezinok/podnety/78490/dona-sandtnera-osvetlenie-nefunkcne
06. november 2019

Odkaz pre starostu

Upozornili sme samosprávu na opätovnú poruchu a podnet sme znovu otvorili.

Karol, OpS Pezinok
11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: TKB BUILDING s.r.o.
09. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame zodpovednej inštitúcii. Veľmi sa ospravedlňujeme sa za oneskorené preposlanie, ktoré bolo zapríčinené technickou chybou.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania