Špinavé osvetlenie podchodu na Krajinskej

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: A. N., 03. októbra 2017

V podchode pod Krajinskou ulicou je extrémne špinavé osvetlenie. Prosím o vyčistenie, vyzerá to nevábne a denne tadiaľto chodí množstvo ľudí.

06. november 2017

A. N.

Svetlá už sú očistené (len o tom nikto kompetentný nedal vedieť).

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.