Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neodpratané konáre po oreze stromov (E.F.Scherera)

Zodpovednosť za riešenie: Piešťany

Vyriešený

Zaslal: A. N., 03. októbra 2017

Už dlhšiu dobu je na ulici E. F. Scherera (pred vchodmi 2 - 8) veľká hromada konárov, čo tam ostali po orezaní stromov. Prosím o odstránenie.
Taktiež strom najbližšie k tejto hromade je neodborne orezaný - konáre odrezané 30 - 40 cm od kmeňa.

23. december 2017

A. N.

Podnet je už vyriešený.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.