Lávka - most, pri detskom ihrisku potrebuje vyčistenie a opravu

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Ján Haluška 03. decembra 2018

Lávka - most, pri detskom ihrisku potrebuje vyčistenie a opravu. Tento stav ako je na obrázkoch je už roky.

03. december 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Po osobnej kontrole na mieste sme posúdili Váš podnet ako opodstatnený. Dňa 28.12.2018 pracovníci Menších obecných služieb (MOS) danú lokalitu (lávku) odburinili a vyčistili. Oprava lávky je naplánovaná v mesiaci máj 2019 a zahŕňa taktiež vymaľovanie zábradlia.
Ďakujeme za doručenie podnetu a pozornosť pri riešení problémov v meste Prešov.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania