Mirka Nešpora-semafor-poskodeny

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Milan 27. júla 2019

Zdravím
Poškodené tlačítko na spustenie
Semaforu na priechode pre chodcov.
Centrum sídlisko 3 pri Jednote.
Vdaka.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
12. august 2019

Vladimír

Aurela Stodolu-semafor-nefunkčný

Reagujem na tlačítka prechod pre chodcov Centrum. Od 27.7.2019 nebola odstránená porucha tlačidiel pre chodcov. Je to teraz prelepené, nedá sa ovládať prechod. Mesto nemá na dve poriadne tlačítka s displejom? , až keď sa niečo stane. Treba to poriadne opraviť a skontrolovať. Ten problém je ešte aj dnes, keď je 10.8.2019.Ďakujem.
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol prešetrený zamestnancom Mestského úradu v Prešove, firma MP kanal service s.r.o., ktorá je zmluvným partnerom mesta pre údržbu miestnych komunikácií, bola vyzvaná na opravu nefunkčného tlačítka.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.

Mestský úrad v Prešove
08. september 2019

Marek Seliga

Tlačidlo funguje,podnet vyriešený...Osobne som ho vyskúšal dňa 8.9.2019 :)
09. september 2019

Milan

Funguje ale furt rozbite tlačítko
Takže podnet nevyriešený !!!!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania