Volgogradská-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
HS 05. augusta 2019

Uz viac ako tyzden nefunkcny semafor pri Druzbe.

23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Na cestnej svetelnej signalizácií pre chodcov na Volgogradskej ulici pri Družbe došlo k úplnému pokazeniu radiča, ktorý riadi predmetnú cestnú svetelnú signalizáciu. V súčasnej dobe prebiehajú úkony spojené s obstaraním nového radiča, ktorý bude bezprostredne po obdržaní nainštalovaný.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Mestský úrad v Prešove
02. september 2019

HS

Ja viem, ze sa to asi nedostane ku kompetentnym, ale naozaj je taky problem zaobstarat radic pre smeafor, ktory nevyzera, ze by bol synchronizovany s inymi semaformi?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania