Arm. gen. Svobodu-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 05. novembra 2019

Na konci ulice Arm. gen. Svobodu, pri križovatke s Duklianskou ulicou, je už dlhšiu dobu vyblednutá zvislá dopravná značka P 8.

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
12. apríl 2020

Martin Eštočák

Pozdravujem, Kontaktujte ma prosím na FB alebo mailom na martin.estocak10@gmail.com Vopred vďaka za akúkoľvek spätnú väzbu. S pozdravom Eštočák Martin Poslanec MsZ mesta Prešov
15. apríl 2020

Matej

Podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania