Malookružná ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
mirec ........ 13. novembra 2020

Chcel by som sa spýtať kedy zasypete tieto jamy vyjazdené velkymi smetiarskymi autami,dokedy si budeme ničiť auta pri obchadzani inych odparkovaných aut,ked jedina možnosť ako tieto odparkované auta obisť je prejsť cez tieto jamy.Len dufam že na zasypanie tychto jám nebude treba stavebné povolenie?????????????

18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí TSMPD.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
27. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe pokynu mesta boli koľaje operatívne zasypané štrkodrvou a následne budú ešte priebežne doplnené asfaltovým recyklátom.

Ing. Roman Bartoš
TSMPD
27. november 2020

mirec ........

Dobry deň,p.Bartoš ďakujem za všetkych obyvatelov tejto lokality,len mám ešte jednu poznamku.Keď som tento istý problem sem daval 28.6.2020. odpoved ing.Martina Hammera z 6.7.2020.z oddelenia výstavby bola, že na vyjazdené kolaje a ich rozsah musí byť projektova dokumentacia a prislušne povolenia v zmysle stavebného zakona (stavebné povolenie).Tak si myslím že jednoduché zasypanie ako je zrejmé (foto), sa dalo urobiť relatívne za par desiatok eur.
03. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Žiadame účastníkov diskusie, aby dodržiavali pravidlá portálu OPS, zdržali sa osobných útokov a použitia vlugarizmov. Príspevky obsahujúce uvedené skutočnosti boli vymazané. Ďakujeme.

Admin OPS
centarova.odkaz@gmail.com
07. december 2020

mirec ........

p. Bartoš to ďakovanie odvolavam, lebo keď som sa prešiel po ulici a ta najväčšia jama (a par menšich) pri "päťposchoďaku zostala nezasypana tak som si pomyslel že teda mate dobru učitelku keď si takto verejne dovolite klamať....
07. december 2020

mirec ........

Admin OPS, p.centarova, keď davate sem že ten ktory podnet je "VYRIEŠENY" tak si to laskavo preverte,lebo tento podnet nie je ani zdaleka vyriešeny......
05. január 2021

mirec

27.novembra 2020.boli vraj na pokyn mesta "operatívne" zasypané vyjazdene kolaje.(ale nie všetky) No na ďalšie im zrejme nezostal material,(asi sa čorchol) ale uradnikom na Msú sa nahlasilo že je to vybavené.Dnes 5.1.2021, už vyše mesiaca po tzv.operatívnom zasypaní to tu vyzera ako keby tadeto chodili tanky....... p.Bartoš to nasledne zasypanie asfaltovym recyklatom dude kolko rokov trvať?????????
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
z obhliadky vyplýva, že vyjazdenie časti trávnatej plochy je spôsobené prejazdom vozidiel vrátane nákladných, ktoré sú nútene obchádzať pozdĺžne stojace vozidlá, blokujúce regulárnu príjazdovú komunikáciu do vnútroblokov bytových domov.

S ohľadom na výšku pridelených finančných prostriedkov v rozpočte mesta pre rok 2021 bude správca miestnych komunikácií úsek vnútroblokovej komunikácie monitorovať a zabezpečovať úpravu nespevnených krajníc.

Oddelenie výstavby
27. január 2021

mirec

Dobrý deň,takže keď to dobre chapem monitorovanie a zabezpečenie upravy neznamená že tie velke jamy zasypete. To nemáte ani pár eur na štrk ktory tona stoji 22 euro, a nasledne zasypanie tych najväčšich vyjazdenych kolaji,aby to tu vyzeralo troška kulturnejšie........
29. január 2021

mirec

Aka primátorka- taký uradnici......

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania