Nábrežie sv. Metoda-krík-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

...prosím o odstránenie pokoseného suchého porastu... "straší" tam už od jesene.

19. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jar 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania