Zaplavená cesta - Ulica Kukučínova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 12. novembra 2013

Časť Kukučínovej ulice sa už celé roky po každom výdatnejšom daždi mení na špinavú stoku. Kedy sa tento problém konečne vyrieši ?

14. november 2013

Odpoveď samosprávy

Uvedený stav na Kukučinovej ulici je následkom deformácií na jej okrajoch a zmien priečneho sklonu. S cieľom zlepšiť stav odvodnenia povrchu, preveríme kvalitu a vyčistenie uličných vpustov a odporučíme uvedenú komunikáciu na rekonštrukciu povrchu s riešením spádových pomerov, prípadne doplnením uličných vpustov podľa technických a finančných možnosti mesta Prievidza.

Ing. Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad
16. január 2014

Odpoveď samosprávy

Uličné vpusty na ulici boli v spolupráci so SMMP prečistené pre lepší odtok atmosférických zrážok.



Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania