Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Jaroslav Frimmel 03. septembra 2018

Na pozemku vzniká čierna skládka a bezdomovci si tam urobili verejné záchody.

07. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu,

situáciu sa pokúsime vyriešiť v spolupráci s aktivačnými pracovníkmi.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čiernu skládku na Kukučínovej ulici aktivační pracovníci zlikvidujú vo štvrtok 13.9.2018. Odpad bude "navrecovaný" a o zabezpečenie jeho odvozu požiadame mestskú spoločnosť TSMPD, s.r.o.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti


17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nelegálne skládky boli aktivačnými pracovníkmi odstránené dňa 12.9.2018 – foto v prílohe.
Vývoz odpadu zabezpečila spoločnosť T+T.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania