Súkennícka ulica-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Eva Drličková 11. augusta 2019

Na Súkenníckej ulici prerastajú tuje cez plot až do polovice chodníka a zvyšnú polovicu chodníka zaberajú zaparkované autá. A chodec ich musí obchádzať po ceste.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Situáciu preveríme prostredníctvom Mestskej polície.
Kto? MsP
Kedy? 34. týždeň

Peter Dengo
stážista
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu parkovanie vozidiel na chodníku na uvedenej ulici pravidelne kontrolujeme, vodiči zistených vozidiel sú za priestupky riešení v zmysle platných predpisov.

MsP Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania