Ulica J. I. Bajzu-neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Likaj 01. decembra 2019

Neporiadok za garážami na ulici Bajzu.

02. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpad na priestranstve odstránia aktivační pracovníci čo najskôr v priebehu 49. týždňa v závislosti od počasia.
Kto? aktivační pracovníci
Kedy? 49. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 3.12.2019 aktivační pracovníci vyčistili lokalitu od komunálneho aj veľkoobjemového odpadu.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.