Ulica J. I. Bajzu-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Viera Heklová 30. decembra 2019

Akútne riešiť chýbajúce osvetlenie smer od Kauflandu, Nedožerská cesta (poza Unimat) smer Zapotôčky ulica M. Rázusa a opravu poškodeného chodnika.V tme nie je vidno kade kráča chodec.

03. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súčasnosti mesto rieši parkovaciu plochu za domom ul .Žarnova 32, ako aj parkovanie za celým blokom vrátane cyklotrasy. Pri budovaní parkoviska je potrebné zahrnúť aj jeho osvetlenie vrátane časti chodníka ku Kauflandu.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania