Ulica A. Mišúta-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Terézia Z 19. februára 2020

Vo dne v noci obsadené parkovisko vyhradené pre koho? Kohokoľvek kto niekedy nakupoval v OD Lúky? Žltý komplex budov s vežou s hodinami má svoje parkovisko kde?

20. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referát dopravy.
Kto? Referát dopravy
Kedy? Po preverení situácie

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania