Hviezdoslavova ulica-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Monika 24. februára 2020

Dobrý deň, na chodníku na Hviezdoslavovej ulici pri autobusovej zastávke Farský kostol chýbajú dlaždice, mnohé nie sú upevnené a pri našliapnutí sa nepríjemne hýbu, čo hlavne horšie chodiacim starším občanom pri vystupovaní z autobusu spôsobuje problémy. Dlaždice chýbajú a kývu sa aj za rohom žltej budovy pri parkovisku smerom na Žabník. Mohli by ste prosím dať opraviť? Ďakujeme za vybavenie 🙂

25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí správca miestnych komunikácií TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jar 2020

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania