Centrum, Dlhá ulica, Piesky

Zarastajúci Chodník

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Ulica Matice slovenskej


05. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Zanedbaná zeleň

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Ulica Matice slovenskej


02. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 
September 2018

Značenie cyklotrás

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Košovská cesta


23. septembra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 
Vyriešený
 

Zničený chodník na Dlhej ulici

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Dlhá ulica


15. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Celoplosna regulacia vizualneho smogu - reklamy

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Námestie slobody


13. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Rekonštrukcia mostu na Košovskej ceste

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Košovská cesta


08. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 
V riešení
 

Čierna skládka

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Kukučínova ulica


03. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 
August 2018
Vyriešený
 

Pálenie plastov

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Cesta poľnohospodárov


23. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 
V riešení
 

Asfaltový koberec na chodníku .

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Cyrila


12. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Exkrementy od psa na detskom pieskovisku Dlha 46

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Dlhá ulica


10. augusta 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 
Vyriešený