Pešia zóna

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
marcolo 26. júna 2017

Pesia zona - usek pri lekarni: prepadnuta dlazba (riziko urazu), vypadany obklad na mure.

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
06. júl 2017

marcolo

vdaka, dobra praca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania