Aktualizovať podnet
Znečistený most v Nosiciach

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Znečistený most v Nosiciach

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Vlado, 08. januára 2018

Dobry den,
chcel by som nahlasit znecisteny most v Nosiciach , vid fotografia.
Ked prsi, stoji tam voda, neda sa prejst.

dakujem pekne

23. január 2018

Odpoveď samosprávy

Pri danom podnete je potrebné najskôr preveriť, komu most a cesta na ňom patria a následne sa obrátime na vlastníka. V prípade, ak ide o majetok mesta, most vyčistíme čo v najkratšom termíne, ako počasie dovolí.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
24. január 2018

Odpoveď samosprávy

Zhotoviteľ stavby Združenie Nimnica most v rámci čistenia m.č. Nosice vyčistil (foto v prílohe).

Oddelenie dopravy a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania