Štúrova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

V riešení
meno
Marek Bôtoš 29. decembra 2020

Dobrý večer pán Primátor chcel by som upozorniť aj na problém sú plné koše na komunálny odpad. Ale píšem hlavne na čas kedy vonku pôsobí silný vietor a prevratil kontajner na plastový odpad. Kontajner na našťastie pravalil na stranu ku smetiam a nie kde sú odparkované autá. Chcel by som touto informáciou alebo podnetom o riešenie aby nedošlo k poškodeniu na majetku majitelou aut alebo mesta.

29. december 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zberný kontajner na plasty bol vrátený na svoje miesto a rozsypaný obsah pozbieraný.

Boris Jančík, oddelenie údržby a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.